<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=617289662092931&ev=PageView&noscript=1" />

Dlaczego warto?

Moja Poradnia Dietetyczna

Prowadzona przeze mnie poradnia dietetyczna w Gnieźnie i Mogilnie należy do ogólnopolskiej sieci placówek poradnictwa dietetycznego Dobry Dietetyk℠ .

To co nas wyróżnia na tle innych gabinetów dietetycznych to przede wszystkim bardzo zindywidualizowany system opieki nad pacjentem i bardzo wysoka jakość świadczonych usług.

Standard naszych usług  podlega ścisłej kontroli jakości, która została wyznaczona przez Ogólnopolskie Centrum Żywienia i Promocji Zdrowia Dobry Dietetyk℠


Program dietetyczny

Wszystkie opracowane przeze mnie programy dietetyczne są zawsze indywidualnie dopasowane do potrzeb i oczekiwań pacjentów .

Przy projektowaniu planów żywienia zawsze biorę pod uwagę  szereg rozmaitych czynników, jak stan zdrowia, budowę ciała, poziom aktywności ruchowej, wyniki badań laboratoryjnych, upodobania smakowe, zdolności kulinarne, nietolerancje pokarmowe itp.


Interdyscyplinarne podejście

Współpracuję na co dzień z lekarzami i specjalistami innych dziedzin medycyny, którzy na co dzień pomagają mi rozwiązywać bardziej złożone problemy.

Regularnie biorę udział w  szkoleniach, konferencjach i kursach doskonalenia zawodowego, dzięki czemu nieustannie zdobywam i poszerzam swoją wiedzę.


Praca zespołowa

Dzięki specjalnym rozwiązaniom informatycznym, wszyscy dietetycy naszej sieci posiadają na co dzień ze sobą stały kontakt. Wspólnie tworzymy jeden zespół, korzystamy z wymiany doświadczeń zawodowych i służymy sobie wzajemnie cennymi radami.


Oferowane przez moją poradnie programy dietetyczne są opracowane nie tylko na najwyższym poziomie merytorycznym, ale także charakteryzują się doskonałą jakością wydania

POKAŻ